TRT Çocuk Sürpriz Kutusu v1.2 APK New Version

TRT Çocuk Sürpriz Kutusu v1.2 APK New Version

6.0 (8754)Educational, Games

App Information of TRT Çocuk Sürpriz Kutusu

App Name TRT Çocuk Sürpriz Kutusu v1.2
Genre Educational, Games
Size34.2 MB
Latest Version1.2
Get it On Google Play
Update2021-01-31
Package Namecom.trtcocuk.suprizkutusu
Rating 6.0 ( 8754 )
Installs1,000,000+

Description of TRT Çocuk Sürpriz Kutusu

Çöpe gidecek bir süt şişesi, kullanılamaz hâlde bir ip yumağı veya artık işine yaramayan kâğıtlar… Tüm bunları atmak yerine, bunlarla harika tasarımlar yaparak dönüştür ve yeniden kullan.
Atık malzemelerle neler yapacağın sana kalmış. İster bir kalemlik ister bir kukla, yaratıcılığını ortaya çıkar ve neler yapabildiğini göster! Kenarda duran atıkları oyun alanına sürükleyerek tasarımına başlayabilirsin. Nesneleri kesmek için makası ve boyamak için de boya kutusunu kullanmayı unutma.
Haydi. Hayal et, tasarla ve dönüştür!

ÇOCUKLAR İÇİN SÜRPRİZ KUTUSU
• Atık malzemeleri kullanarak harika tasarımlar yap.
• Yaratıcılığını ortaya çıkarmanın tam zamanı!
• Çocuklar için reklamsız ve güvenilir içerikler.
• Gelişim psikologları ve uzmanlar gözetiminde geliştirilmiştir.
· Çocuklara özel tasarlanmış grafikler, çocuk dostu ekranlar.

AİLELER İÇİN SÜRPRİZ KUTUSU
Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Çocuğunuzla birlikte kullanmanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun TRT Sürpriz Kutusu’ndan azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olursunuz.
Yeni oyun ve uygulamalarımızla ilgili duyurularımız için, trtcocuk.net.tr, youtube.com/trtcocuk, instagram.com/trtcocuk, facebook.com/trtcocuk, twitter.com/trtcocuk sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Sizin ve çocuğunuzun kişisel veri güvenliği, ciddiye aldığımız bir konu. Çocuğunuzla veya sizinle ilgili kişisel bilgileri toplamıyor veya paylaşmıyoruz. Uygulamamızın hiçbir kısmında reklam ve yönlendirme yapmıyoruz. Çocuğunuzun uygulama içinde yarattığı bir şey varsa, siz ya da çocuğunuz seçmedikçe uygulama dışında paylaşmıyoruz. Daha detaylı bilgi için, trtcocuk.net.tr/kurumsal/kosullar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Desteğiniz için teşekkür ederiz.
A milk bottle to go to the garbage, an unusable ball of string or paper that is no longer useful… Instead of throwing all these away, you can recycle and reuse them by making great designs.
What to do with the waste materials is up to you. Whether it’s a penholder or a puppet, let your creativity run wild and show what you can do! You can start your design by dragging the waste on the edge to the playground. Don’t forget to use scissors to cut objects and the paint can to paint.
Lets. Imagine, design and transform!

SURPRISE BOX FOR CHILDREN
• Make great designs using waste materials.
• It’s time to unleash your creativity!
• Ad-free and safe content for children.
• Developed under the supervision of developmental psychologists and experts.
· Graphics designed for children, child friendly screens.

SURPRISE BOX FOR FAMILIES
It is designed for children to spend quality, fun and educational time with their families. It is recommended to use with your child. In this way, you will ensure that your child gets the maximum benefit from the TRT Surprise Box and has fun.
For our announcements about our new games and applications, you can follow our pages trtcocuk.net.tr, youtube.com/trtcocuk, instagram.com/trtcocuk, facebook.com/trtcocuk, twitter.com/trtcocuk.

PRIVACY POLICY
Personal data security of you and your child is an issue we take seriously. We do not collect or share personal information about your child or you. We do not make advertisements or redirects in any part of our application. If there is something your child has created within the application, we do not share it outside of the application unless you or your child chose it. For more detailed information, you can visit our page trtcocuk.net.tr/kurumsal/kosullar. Thank you for your support.
Bazı iyileştirmeler yapıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *