Kolay Randevu – Güzellik Cebinizde v3.3.1 APK Download New Version

Kolay Randevu – Güzellik Cebinizde v3.3.1 APK Download New Version

(1152)Apps, Beauty

App Information of Kolay Randevu - Güzellik Cebinizde

App Name Kolay Randevu - Güzellik Cebinizde v3.3.1
Genre Apps, Beauty
Size4.2 MB
Latest Version3.3.1
Get it On Google Play
Update2020-10-15
Package Namecom.kolayrandevu.KolayRandevu
Rating ( 1152 )
Installs10,000+

Description of Kolay Randevu - Güzellik Cebinizde

Kolay Randevu uygulamasını tamamen ücretsiz bir şekilde kullanarak, her zaman gittiğiniz kuaförünüzden, güzellik merkezinizden, berberinizden, kısaca randevu alarak gittiğiniz tüm güzellik ve kişisel bakım işletmelerinden randevularınızı birkaç dokunuşla saniyeler içerisinde, sıkıcı ve uğraştırıcı telefon görüşmelerine mecbur kalmaksızın alabilirsiniz.

Kolay Randevu uygulaması üzerinden oluşturduğunuz randevularınız için randevunuz öncesinde hatırlatma bildirimleri alabilir, randevunuz sonrasında aldığınız hizmete puan verip yorum yapabilirsiniz.

Dilerseniz çevrenizdeki veya dilediğiniz bir lokasyondaki işletmeleri de türlerine, verdikleri hizmetlere, puanlarına ve uygunluklarına göre listeleyebilir, beğendiklerinizi favori işletmeleriniz arasına ekleyebilir ve daha sonra çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kolay Randevu mobil uygulamamız üzerinden randevu alarak, kullanım koşullarımızı, gizlilik politikamızı ve aydınlatma metnimizi okuyup onayladığınızı kabul etmiş olursunuz.

– Kullanım koşulları: https://www.kolayrandevu.com/sayfa/kullanim-kosullari
– Gizlilik ve KVKK politikası: https://www.kolayrandevu.com/sayfa/gizlilik-politikasi
– Aydınlatma metni: https://www.kolayrandevu.com/sayfa/aydinlatma-metni
By using the Easy Appointment application completely free of charge, you can get your appointments from your hairdresser, beauty center, barber, or all the beauty and personal care businesses you go to by making an appointment within seconds, without having to have boring and tedious phone calls.

You can receive reminder notifications before your appointment for your appointments, you can rate and comment on the service you received after your appointment through the Kolay Randevu application.

If you wish, you can list the businesses around you or in a location you want, according to their types, services, points and availability, add your favorites to your favorite businesses and then reach them very easily.

By making an appointment through our Kolay Randevu mobile application, you accept that you have read and approved our terms of use, privacy policy and clarification text.

– Terms of use: https://www.kolayrandevu.com/sayfa/kullanim-kosullari
– Privacy and KVKK policy: https://www.kolayrandevu.com/sayfa/gizlilik-politikasi
– Clarification text: https://www.kolayrandevu.com/sayfa/aydinlatan-metni
– Kullanıcı puanlama ekranına açıklamalar eklendi
– Dış sayfalar uygulama içinde açılacak hale getirildi
– İşletme sahipleri için buton eklendi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *