Kişisel Bakım v1.0.0 APK Download New Version

Kişisel Bakım v1.0.0 APK Download New Version

(217)Apps, Beauty

App Information of Kişisel Bakım

App Name Kişisel Bakım v1.0.0
Genre Apps, Beauty
Size13.7 MB
Latest Version1.0.0
Get it On Google Play
Update2021-08-16
Package Namemy.beauty.care.project
Rating ( 217 )
Installs50,000+

Description of Kişisel Bakım

Doğal bir kişisel bakım uygulamasıdır. Pürüzsüz, sağlıklı, canlı, ışıl ışıl bir cilt için evde uygulayabileceğiniz maskeleri ve karışımları içermektedir. Uygulama içerisindeki içerikler teker teker araştırılıp, denenmiş olup sağlığa zarar verecek maddeler içermemektedir.

Cilt bakımı tarifleri şu şekildedir; siyah nokta temizliği ve siyah nokta çıkmasını engelleme, sivilce-akne oluşumunu ve izlerini giderme, güneş yanıkları ve leke sorunlarını düzeltme, cilt lekeleri ve yara izlerini düzeltme, cilt rengini açma, kırışık görünümünü azaltma ve oluşumunu engelleme, ince çizgi oluşumunu engelleme, çatlak görünümü azaltma ve oluşumunu engelleme, kaş gürleştirme, uzatma ve olmayan kaşları çıkarma, kirpik gürleştirme, uzatma ve olmayan kirpikleri çıkarma, saç uzatma, saç gürleştirme, saç dökülmesini önleme, kepek oluşumunu önleme, tahriş olan saç derisini iyileştirme, saçların yağ oranını dengeleme, kuru, mat ve cansız saçları sağlıklı bir görünüme kavuşturma, saç kabarma sorunlarını düzeltme, yumuşak, parlak ve sağlıklı saçlar erkek saç bakımı için, yeniden saç çıkarma, gürleştirme, canlılık kazandırma, kepeği azaltma,tahriş olan deriyi iyileştirme ve çözümleri, sakal uzatma, çıkarma, gürleştirme ve parlaklaştırma, dudak çatlamaları, dolgun ve pürüzsüz dudaklar, canlı ve renkli dudaklar, dudaklardaki ölü deriden kurtulma ve nemli sağlıklı dudaklar, ağız kokusu sorunu, diş beyazlatma, diş plağı, diş ağrısı, diş eti rahatsızlıkları ve ağız içi yaralarını çözümü ve önlemek için yöntemler, tırnak uzatma, tırnak sararma problemi, kuru ve soyulan tırnaklar, çabuk kırılan tırnak problemi, tırnak eti güçlendirme ve bakımlı güçlü tırnaklar.

Bu yöntemleri kullanarak, sağlıklı ve doğal bir şekilde kişisel sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. İçerikler sürekli olarak güncellenecektir.
It is a natural personal care application. It includes masks and blends you can apply at home for a smooth, healthy, vibrant, radiant complexion. Ingredients in the application are searched and tested one by one and do not contain any harmful substances.

Skin care recipes are as follows; cleaning blackheads and preventing blackheads, removing acne-acne and scars, correcting sunburn and blemish problems, correcting skin blemishes and scars, lightening skin color, reducing wrinkle appearance and formation, preventing fine line formation, reducing crack appearance and preventing the formation, eyebrow bruising, elongation and non-eyebrow removal, eyelash bruising, extension and non-lash removal, hair extension, hair bruising, preventing hair loss, preventing dandruff formation, improving irritated scalp, balancing the rate of hair fat, balancing the hair, dry, matte and regenerate lifeless hair, correct hair blistering problems, soft, shiny and healthy hair for men’s hair care, re-hair removal, bruising, vitality, dandruff reduction, irritated skin improvement and solutions, beard extension, removal, bruised rme and brightening, lip cracks, full and smooth lips, vivid and colorful lips, getting rid of dead skin on lips and moist healthy lips, bad breath problem, teeth whitening, dental plaque, toothache, gum disorders and oral wounds to solve and prevent methods, nail extension, nail yellowing problem, dry and peeled nails, quick-breaking nail problem, nail strengthening and well-maintained nails.

Using these methods, you can find solutions to your personal problems in a healthy and natural way. The contents will be constantly updated.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *