Free Download Bebek Gelişimi Ay Ay Detaylı v1.11 APK

Free Download Bebek Gelişimi Ay Ay Detaylı v1.11 APK

App Information of Bebek Gelişimi Ay Ay Detaylı

App Name Bebek Gelişimi Ay Ay Detaylı v1.11
Genre Apps, Parenting
Size4.0 MB
Latest Version1.11
Get it On Google Play
Update2020-05-19
Package Namecom.stillnewagain.bebekgelisim
Rating ( 133 )
Installs100,000+

Description of Bebek Gelişimi Ay Ay Detaylı

Yeni bebeğiniz mi olacak? Ya da yeni bir bebeğiniz mi oldu? Veya bebeklerin gelişimini mi merak ediyorsunuz? Bu sorulardan birisini merak ediyorsanız uygulamamız tam sizlere göre. Bebek bakımı ve bebek gelişimi hakkında aradığınız her şey bu uygulamamızda. Bebeğinizin hafta hafta gelişimini, aylık büyümesini ve yapmanız gerekenleri öğrenebileceksiniz. Ayrıca uygulamamızın içerisinde ninniler, müzik kutusu, bebekler için çorbalar ve yemekler, uyutan sesler, masallar gibi pek çok uygulamamıza bağlantılar bulabilirsiniz.
Uygulamamızda ay ay bebek gelişimini detaylı bir anlatım ile öğrenebilir, bebeğinizin gelişimi karşılaştırarak gereken tedbirleri alabilirsiniz.
Will be your new baby? Or was your new baby? Or maybe you’re curious about the development of the baby? If you are curious about any of these questions you exactly according to our application. Baby care and infant development has everything you are looking for these applications. Your baby’s development week by week, you can learn what you need to do and the monthly growth. In addition, in our practice lullaby, music box, soups and meals for babies, sleeping sounds, you can find links to many applications such as our fairy tales.
Our application development can learn from month to month baby with a detailed explanation, you can take the necessary measures comparing the development of your baby.
düzenleme yapıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.