FLO v APK New Version

FLO v APK New Version

App Information of FLO

App Name FLO v
Genre Apps, Shopping
Size
Latest Version
Get it On Google Play
Update
Package Namecom.flo.ayakkabi
Rating
Installs5,000,000+

Description of FLO

Türkiye’nin en büyük online ayakkabı alışveriş sitesi FLO şimdi Google Play mobil uygulamasında!

Kapıda nakit ödeme, mağazada değişim ve iade, 200 TL üzeri ücretsiz kargo, 30 gün iade olanakları FLO’da sizleri bekliyor. Kinetix, Polaris, Adidas, Nike, Reebok, Dockers, Lumberjack, U.S. Polo, Puma, Hummel, Lotto, Vans gibi onlarca markanın yüzlerce ayakkabı modeline bir tıkla FLO mobilden ulaşmak çok kolay!

FLO’da Her Zaman En Yeni Ürünler
FLO mobil mağazamızda her zaman en trendy, en moda ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız her markanın en yeni çıkan modelleri FLO mobil uygulamasında özel cazip kampanyalarla beğeninize sunuluyor. İsterseniz en yakın FLO mağazasını da uygulama üzerinden kolayca tespit etmeniz mümkün. Yeni gelen ürünleri bir arada görebilir, sezonun en son trendlerinden ilk önce siz haberdar olabilirsiniz. Moda ayakkabılar, aksesuarlar, giyim eşyaları, spor ekipmanları ve daha fazlası FLO mobil uygulamada!

Model Çeşitliliği
FLO mobilde kadın, erkek, çocuk ve unisex ürünleri ayrı ayrı görebilir, beğendiğiniz modeli uygun beden ve renge göre seçebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
Ürünlerimizle ilgili sorularınız, kampanyalarımız, mağaza bilgiler, değişim ve iade şartları ve aklınıza gelen her türlü soru için müşteri hizmetleri numaramız 0850 290 3356 ’dan bizlere ulaşabilirsiniz.

FLO mobil uygulamamızı indirin rahat, güvenli ve uygun alışverişin tadını çıkartın.
Turkey’s largest online shoe shopping site FLO is now on the Google Play mobile app!

Cash at the door, exchange and return at the store, free shipping over 200 TL, 30 days return are waiting for you at FLO. Kinetix, Polaris, Adidas, Nike, Reebok, Dockers, Lumberjack, U.S. It is very easy to reach hundreds of shoe models of dozens of brands such as Polo, Puma, Hummel, Lotto, Vans with one click on FLO mobile!

Always the Newest Products at FLO
In our FLO mobile store, you can always easily find the most trendy and fashionable products. The newest models of each brand you are looking for are offered to your liking with special attractive offers in the FLO mobile application. If you want, it is possible to easily detect the nearest FLO store through the application. You can see the new products together and be the first to know about the latest trends of the season. Fashion shoes, accessories, clothing, sports equipment and more in FLO mobile application!

Model Variety
You can see women, men, children and unisex products separately on FLO mobile, and you can choose the model you like according to the appropriate size and color.

Customer service
You can reach us at 0850 290 3356 for your questions about our products, our campaigns, store information, exchange and return conditions, and any questions you may have.

Download our FLO mobile app and enjoy convenient, safe and convenient shopping.
Uygulamamızı güncellemeye devam ediyoruz.
Uygulamayı hemen güncelle, yeniliklerin keyfini çıkar!
Keyifli alışverişler dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *