Download Penti v1.0.3 APK For Android

Download Penti v1.0.3 APK For Android

App Information of Penti

App Name Penti v1.0.3
Genre Apps, Shopping
Size3.2 MB
Latest Version1.0.3
Get it On Google Play
Update2021-05-31
Package Namecom.penti.app
Rating ( 320 )
Installs100,000+

Description of Penti

Türkiye’nin en sevilen lider iç giyim markası Penti; iç giyim, bacak giyim, ev giyim ve plaj giyim kategorilerinde Türkiye’nin en sevilen ve tercih edilen kadın markasıdır.
İç pazardaki güçlü konumunun yanı sıra global olarak da iddialı büyümesini sürdüren Penti, Türkiye genelinde 400 ve yurt dışında ise Avrupa’dan Kuzey Afrika’ya 30’dan fazla ülkede 200 mağazası ile moda perakendesi alanında 60 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Türkiye’de pazar lideri olmanın yanında Avrupa, Ortadoğu ve Balkanlar’ı kapsayan bölgede hızla büyüyen Penti, hemen hemen tüm çevre ülkelerde pazar lideri olarak başarısını sürdürürken yine bu bölgelerdeki bilinirliği ve marka gücünü global pazara taşımayı hedeflemektedir.
Penti, çoraptan miras olarak gelen marka gücünü hizmet verdiği tüm kategorilere başarıyla taşımıştır. Türk kadını için ulaşılabilir ve arzu edilen bir marka olarak pazarda konumlanan Penti; feminen, trendy, ilham veren, hayat dolu ve erişilebilir fiyat politikası ile hizmet verdiği iç giyim, bacak giyim, ev giyim, active giyim ve plaj giyim kategorilerinde Türkiye’nin love markı olmuştur. Marka sağlığı araştırması U&A’ye göre Türkiye’de %99,8 gibi görülmemiş bir marka bilinirliğine sahip olan Penti, çorap kategorisinde % 63, iç giyim kategorisinde% 39, ev giyim kategorisinde % 33 ve plaj giyim kategorisinde sahip olduğu % 32 bilinirlik ile bu kategorilerdeki gücünü arttırmaya devam etmektedir.
Penti, lider kategorileri arasında yer alan iç giyim ve plaj giyim kategorilerinde pazar ortalamalarının üzerinde bir büyüme göstermiştir. Tüketicilerin tüketim alışkanlıklarını değiştirerek sektördeki trendleri belirleyen rolünü ve yenilikçi bakış açısıyla çorap segmentinde olduğu gibi genişletilmiş plaj koleksiyonu ile de farkını ortaya koymuştur. Avrupa’nın en büyük plaj koleksiyonuna sahip olan Penti, bu koleksiyon ile tek bir sezonda 65 Binden fazla kombin yapabilme olanağı da sunmaktadır. Plaj giyim, Penti’nin pazarı nasıl dönüştürdüğünü ve geliştirdiğini açıkça görebildiğimiz en iyi örnektir. 2012’den 2019’a kadar olan dönemde Penti’nin plaj giyim kategorisindeki pazar payı %5,2’den %27’ye yükselirken markasız ürünlerin pazar payı &68’den %30’a düşmüştür. Penti büyük bir başarıya imza atarak çok kısa bir süre içerisinde önemli ölçüde bir marka bilinirliği yaratmıştır. İç giyim kategorisi de aynı dönüşümden geçmiştir. Penti bir iç giyim markası olarak algısını yükselterek, uzmanlığı ile birlikte iç giyim pazarına yön veren lider marka olarak konumlanmaktadır. İç giyimde Penti pazar payının %3,5’dan %12’ye yükseldiği dönüşümdeki en büyük payı sütyen üstlenmiştir. Ev giyim kategorisinde marka bilinirliği yaratma stratejisi, Penti’nin bu kategoride de %9’luk pazar payıyla sadece birkaç yıl içerisinde pazar lideri olmasını sağlamıştır. Ve pazarda mevcutta büyük fırsatlar var olduğundan ev giyim kategorisi gelecekte bizler için stratejik bir öneme sahiptir. Kurulduğu günden bugüne çorap kategorisinde sahip olduğu %50 pazar payı ile sektörü domine eden Penti, bu dört ana kategoride lider konumda yer alıyor olmasının yanında, tüm bu kategoriler için büyüme gösterebileceği çok ciddi bir potansiyel pazara da ulaşmak hedefindedir.
Penti, Türk kadınları tarafından ‘hep benimle’ dedikleri en yakın dost, en iyi arkadaş olarak tanımlanmaktadır.
Omnichannel yaklaşımı ile tüketiciye temas ettiği her noktada aynı deneyimi yaşatmayı hedefleyen Penti, dünyanın dört bir yanında yer alan yüzlerce mağazası ve online satış ağı ile tüketicisine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunarken müşteri memnuniyetini de arttırmaktadır. İç pazardaki güçlü konumunun yanı sıra global olarak da iddialı büyümesini sürdüren Penti, 2020 yılı sonunda ulaşacağı 600’ün üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye online satış sitesi performansındaki başarısını ülke sınırlarını dışına Romanya’ya taşırken iddialı büyümesini bu alanda da devam edecektir.
Penti’nin gelecek dönem projeksiyonu için orta ve uzun vadede hedefi bir dünya markası olarak konumlanmaktır.
Turkey’s most beloved leading lingerie brand Penti; underwear, leg wear, home wear and swimwear category is Turkey’s most popular and preferred brands in women.
As well as globally also continued its ambitious growth Penti strong position in the internal market, Turkey is generally at 400 and abroad, from Europe to North Africa more than 30 countries in the fashion retail space with 200 stores is more than 60 years of service. In addition to being the market leader in Turkey and Europe, rapidly growing Pente in the region covering the Middle East and the Balkans, almost all the environmental awareness in countries in the market continued its success as a leader anyway this region and brand strength are aiming to move into the global market.
Penti has successfully carried its brand strength inherited from socks to all the categories it serves. Penti, located in the market as an accessible and desired brand for Turkish women; feminine, trendy, inspiring, full of life and serviced by accessible price policy underwear, leg wear, home wear, love marker in Turkey has been active wear and swimwear category. Brand health research & A is based on the Pente with a brand awareness unprecedented as 99.8% in Turkey, 63% in the sock category, 39% in the underwear category, home wear category with 32% owned 33% and swimwear categories awareness of this continues to increase its power in categories.
Penti has grown above market averages in the underwear and beach wear categories, which are among the leading categories. It has demonstrated its role in determining the trends in the sector by changing the consumption habits of consumers and its innovative beach perspective, as well as its extended beach collection. Having the largest beach collection in Europe, Penti also offers the opportunity to make more than 65 thousand combinations in a single season with this collection. Beachwear is the best example where we can clearly see how Penti transforms and improves the market. In the period from 2012 to 2019, Penti’s market share in the beach wear category increased from 5.2% to 27%, while the market share of non-branded products decreased from & 68 to 30%. Penti has achieved great success and created a significant brand awareness in a very short time. Underwear category has also undergone the same transformation. Penti raises its perception as an underwear brand and is positioned as the leading brand that leads the underwear market with its expertise. Bras undertook the biggest share in the transformation, in which the market share of Penti in underwear increased from 3.5% to 12%. The strategy of creating brand awareness in the home wear category made Penti become the market leader in just a few years, with a 9% market share in this category. And since there are big opportunities available in the market, the home wear category has a strategic importance for us in the future. Penti, which has dominated the sector with its 50% market share in the socks category since its establishment, aims to reach a very serious potential market in which it can grow for all these categories.
Penti is defined by Turkish women as the closest friend and best friend they call ‘always with me’.
With its Omnichannel approach, Penti, which aims to provide the same experience at every point of contact with the consumer, increases customer satisfaction while offering a unique shopping experience to its consumers with hundreds of stores and online sales network located all over the world. As well as globally also continued its ambitious growth Penti strong position in the domestic market, at the end of 2020 will reach the number of stores over 600 out of the success of the frontiers of Turkey with online sales site performance Romania when moving ambitious growth will continue in this area.
Penti’s goal is to be positioned as a world brand in the medium and long term for future projections.
Performans geliştirmeleri yapıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.