Download Bile Bile v APK Latest Version

Download Bile Bile v APK Latest Version

App Information of Bile Bile

App Name Bile Bile v
Genre Games, Trivia
Size
Latest Version
Get it On Google Play
Update
Package Namecom.mtas.bilgiyarismasi
Rating
Installs10+

Description of Bile Bile

Popüler oyunlar arasında yer alan soru yarışmaları, hem bilginize bilgi katacak hem bilginizi eğlenceye çevirecek uygulamalardan biridir.

“BİLE BİLE” uygulamasında Genel kültür, tarih, edebiyat, bilim, spor, coğrafya, müzik, film&kitap konularında yüzlerce soru ile bilginizi test edip yeni bilgiler öğrenebilirsiniz ve puan kazanarak diğer yarışmacıların arasında üst sıralrda yerinizi alablirsiniz.

Her bir test 10 sorudan oluşur ve 15 saniye cevaplama süresi verilir, test çözümünde ve bitiminde doğru ve yanlış cevap sayıları gösterilir.
Profil sayfasında; O güne dek çözdüğünüz soru sayısı, başarı yüzdesi ve puanınız ile kullanıcılar arasındaki sıralamanız görüntülenir.

Hadi hemen ücretsiz indir ve yarışmacılar arasında yerini al!
Question competitions, which are among the popular games, are one of the applications that will add information to your knowledge and turn your knowledge into entertainment.

In “EVEN EVEN” application, you can test your knowledge with hundreds of questions on general culture, history, literature, science, sports, geography, music, film & book and learn new information and earn points and take your place among the top competitors.

Each test consists of 10 questions and a response time of 15 seconds is given.
On the profile page; The number of questions you’ve ever solved, the percentage of success, and your ranking with your score will be displayed.

Let’s download now for free and take your place among contestants!
hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler yapıldı.
uygulamamız güncellemeler ile daha eğlenceli hallere gelecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.