A101 Kapıda: Aynı Gün Teslimat v APK Latest Version

A101 Kapıda: Aynı Gün Teslimat v APK Latest Version

App Information of A101 Kapıda: Aynı Gün Teslimat

App Name A101 Kapıda: Aynı Gün Teslimat v
Genre Apps, Shopping
Size
Latest Version
Get it On Google Play
Update
Package Namecom.akinon.kapida
Rating
Installs1,000,000+

Description of A101 Kapıda: Aynı Gün Teslimat

A101 artık kapıda! A101’in yepyeni uygulaması A101 kapıda ile aradığın tüm ürünler birkaç tıkla kapında! Bu özel A101 mobil uygulaması sayesinde A101 marketlerindeki tüm güncel ürünleri görebilir, kolaylıkla sepetine ekleyebilir ve mümkün olan en kısa sürede teslim edilmesini sağlayabilirsin. Siparişini kendine en yakın A101 mağazasından oluştur, evinden çıkmadan ucuza alışveriş yapmanın keyfine var!

Tüm A101 Ürünleri Önce Sepetinde, Sonra Kapında

A101 Kapıda uygulaması ile sana en yakın A101 şubesinden dilediğin ürünlerin siparişini verebilirsin. Süt ve süt ürünlerinden bakliyat ürünlerine, et ürünlerinden lezzetli şarküterilere, temizlik ve deterjan ürünlerinden ekmek ve unlu mamullere evinin kileri ve buzdolabın için aradığın A’dan Z’ye her şey, ucuzluk fırsatı ile A101 Kapıda uygulamasında seni bekliyor. Bu A101 uygulaması sayesinde oturduğun yerden A101 siparişini oluşturabilir, dilediğin zaman diliminde kapına kadar teslim edilmesini sağlayabilirsin.

İstediğin Zaman İstediğin Yere Teslimat

A101 Kapıda sayesinde siparişinin ne zaman teslim edileceğini belirlemek tamamen senin elinde. Kuryelerimiz, siparişini sana en yakın A101 şubesinden derledikten ve sepetini oluşturduktan sonra tercih ettiğin tarihte, günde ve saat diliminde kapına ulaştıracaktır. Randevulu teslimat sistemi sayesinde hangi aralıklarda evde bulunacağını belirleyebilir, ona göre teslimat zamanını seçebilirsin. Bu kolaylıklardan faydalanmak ve A101 ucuzluk imkanıyla ekonomik alışveriş deneyimi yaşamak için tek yapman gereken, alışveriş listendeki ürünleri tek tek uygulama üzerinden sepetine ekleyip ödemeni tamamlamak!

Bütün İhtiyaçların A101 Kapıda’da

A101 raflarında gördüğün her ürünü A101 Kapıda uygulamasında aynı ucuzluk avantajını ve aynı kalitede bulman mümkün. Evinin temizlik ve hijyen ihtiyaçlarını karşılamak için birbirinden kaliteli bulaşık deterjanları, çamaşır makinesi deterjanları, çamaşır suları, yüzey temizleyicileri ve banyo – mutfak temizlik ürünleri arasından seçim yaparak mis kokulu bir eve merhaba diyebilirsin. Kilerindeki eksikleri tespit ederek en lezzetli bakliyatlardan alışveriş yaparak her daim dolu bir mutfağın tadını çıkarabilirsin. Makarnadan bulgura, pirinçten mercimeğe, yemek yapmayı zevkli ve pratik hale getirecek onlarca kiler ürünü A101 Kapıda ile “kapında”. Üstelik hiçbir yerde görülmeyen ucuzluk fırsatıyla… Pratik yemek hazırlıkları için dondurulmuş gıda bölümünde gezinebilir, tüm dondurulmuş gıda ihtiyaçlarını bu uygulama sayesinde tamamlayabilirsin. Süt, peynir, yoğurt kahvaltılık başta olmak üzere her öğününe lezzet ve renk katacak birbirinden güzel A101 lezzetleri burada seni bekliyor. Üstelik uygulama üzerindeki ürün yelpazesi sadece market ürünleri ile de sınırlı değil. Mutfak gereçlerinden en sevilen içecek çeşitlerine, anne bebek araç gereçlerinden kozmetik ve kişisel bakım ürünlerine; bütün A101 ürünlerini Kapıda uygulamasında bularak en kısa sürede kapındaki yerini almasını sağlayabilirsin!

Kredi Kartı ile Kolay Ödeme

Bu kullanışlı A101 online uygulaması üzerinden vereceğin siparişlerde kredi kartını kullanarak ödemeni oturduğun yerden tamamlayabilirsin. Ödemeni kolaylıkla tamamladıktan sonra sipariş teslimatı esnasında herhangi bir ek işlem yapmadan ürünlerini teslim alabilir, evde kalarak alışveriş yapmanın tadına varabilirsin. Üstelik haftanın her günü, 10:00-20:00 saatleri arasında verebileceğin siparişler sayesinde dilediğin zaman dilediğin gibi alışveriş yapma lüksü senin! Özel soğutmalı araçlar ve ekipmanlarımız eşliğinde kapına gelecek olan A101 siparişin seni sağlıklı ve güvende tutmaya hazır.

A101 is now at the door! With the brand new application of A101, A101 at the door, all the products you are looking for are at the door in a few clicks! Thanks to this special A101 mobile application, you can see all the current products in A101 markets, easily add them to the cart and deliver them as soon as possible. Create your order from your nearest A101 store, enjoy shopping cheaply without leaving your home!

All A101 Products Are In Their Cart, Then At The Door

With the

A101 at the Door application, you can order the products you want from the A101 branch closest to you. Everything from A to Z you are looking for for your house’s pantry and refrigerator, from milk and dairy products to legumes, meat products to delicious delicatessens, cleaning and detergent products, bread and bakery products, is waiting for you at the A101 Door application. Thanks to this A101 application, you can create your A101 order from where you sit and have it delivered to the door at any time.

Deliver Anywhere When You Want

With the A101 Door, it’s up to you to decide when your order will be delivered. Our couriers will receive your order from the nearest A101 branch and create your basket, and deliver it to your door on the date, day and time you prefer. Thanks to the appointment delivery system, you can determine at what intervals you will be at home and choose the delivery time accordingly. To take advantage of these conveniences and have an economic shopping experience with A101 cheapness, all you have to do is add the products in your shopping list to your cart and complete your payment!

All Your Needs Are at the A101 Gate

In the A101 Door application, you can find the same cheapness advantage and the same quality in every product you see on the A101 shelves. To meet the cleaning and hygiene needs of your home, you can say hello to a fragrant home by choosing from quality dishwashing detergents, washing machine detergents, bleaches, surface cleaners and bathroom-kitchen cleaning products. By detecting the shortcomings in your cellar, you can enjoy a full kitchen by shopping from the most delicious legumes. From pasta to bulgur, from rice to lentil, dozens of pantry products A101 at the door “on the door” that will make cooking enjoyable and practical. Moreover, with the opportunity of cheapness that is not seen anywhere … You can browse the frozen food section for practical food preparations and complete all frozen food needs with this application. A101 delicacies that are beautiful from each other are waiting for you here, which will add flavor and color to every meal, especially milk, cheese, yogurt and breakfast. Moreover, the product range on the application is not limited to only market products. From kitchen equipment to the most popular beverage types, from mother and baby equipment to cosmetics and personal care products; You can find all A101 products at the Door application and make sure that they take their place at the door as soon as possible!

Easy Payment by Credit Card

With this handy A101 online application, you can complete your payment from your seat by using your credit card in your orders. After completing your payment easily, you can take delivery of your products without any additional processing during order delivery, and enjoy shopping by staying at home. Moreover, thanks to the orders you can place between 10: 00-20: 00, every day of the week, you have the luxury of shopping as you wish! A101 order, which will come to your door with our special refrigerated vehicles and equipment, is ready to keep you healthy and safe.

Mobil uygulama deneyiminizi daha iyi hale getirebilmek için performans iyileştirmeleri yapıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.